Product roadmap

1

Відкриті профілі та рейтинг користувачів

Користувачу стане доступна опція встановлення рівня відритості його даних: досягнень, прогресу по начичкам та загальному рейтингу. Рейтинг буде нараховуватись за продуктивну активність в системі: запрошення інших користувачів, надсилання пропозицій по контенту, модерації контенту (стане можливим при досягнені певного рівня), створення та проходження тестів, завдань, і.т.д.

2

Стрічка новин та персоналізовані підписки

Користувачу стане доступна можливість слідкувати за всіма оновленнями контенту в системі. Планується, що пріоритет і порядок новин в стрічці буде формуватись прозоро, базуючись на наступних факторах: 1. відображатимуться лише оновлення з тих скілів або їх підскілів, на які підпишеться користувач. 2. Для користувача повинні бути доступні можливості сортування новин в хронологічному порядку та залежно від їх популярності / рівня дискусії / відміток іррелевантності.

3

Система тестів

Користувача стане доступна можливість створювати / проходити тести. Створені / відредаговані тести впливатимуть на рейтинг, а пройдений тест підвищуватимиме рівень володіння навички користувачем, що вимірюється у відстотках.

4

Багатомовність

Користувачу буде надана можливість вибирати мову відображення не тільки інтерфейсу системи, а й вибору мови контенту. Це надасть змогу вузькопрофільним контент-мейкерам, оріентуватись на тренди та створювати той контент, який відсутній певною мовою.

© Copyright 2022. All Rights Reserved. WEB app version: 3.0.1